📅 Вчора заступник селищного голови Богдан Живага провів засідання Регіонального оперативного штабу з питань підготовки наших закладів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Для нас важливо володіти реальною інформацією з перших рук, тому під час засідання керівники закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту мали змогу доповісти про динаміку вжитих в цьому напрямку заходів та озвучити свої застереження щодо виявлених при цьому проблем. Всі зауваження та звіти були прийняті до уваги, терміни затверджені. Процес підготовки до зими й надалі буде ретельно контролюватися селищною радою.

📅 Також в рамках підготовки до опалювального сезону він взяв участь (в режимі відеоконференції) у розширеному засіданні регіонального оперативного штабу під головуванням заступника голови Київської обласної військової адміністрації Миколи Бойка.

Місцева влада вживає всіх доступних нам заходів, щоб опалювальний сезон у громаді пройшов безперебійно.

☝️ Але, нагадуємо, і мешканцям Макарівської громади зі свого боку варто потурбуватись про тепло своїх осель. Необхідно відповідально поставитися до споживання газу та електроенергії та пам’ятати, що вчасна оплата комунальних послуг є запорукою безперебійної роботи комунальних підприємств нашої громади.