Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Наша громада долучилася до Всеукраїнського проєкту вшанування пам’яті маленьких українців, життя яких обірвала війна – «Гай дитячих снів».

🌳 На території лікарні висадили 100 райських яблунь в пам’ять про семеро діток нашої громади, які загинули внаслідок агресії російської федерації.

Для нас це місце є символічним, адже під час активної фази бойових дій у підвалі терапевтичного корпусу народилося 2 діточок.

Також це місце символічне тому, що ми повинні створити осередок пам’яті, затишку, щоб кожна людина змогла прийти сюди поринути в свої думки, помолитися та згадати всіх тих невинно вбитих жертв російсько-української війни.

Ці дерева символізують вічне життя та спокій і є нагадуванням про те, що ми ніколи не забудемо і не пробачимо росії її злочини, вчинені проти нашого сьогодення і майбутнього.

Проєкт «Гай дитячих снів» реалізовується групою 1+1 media, командами «Сніданку з 1+1» та ТСН, спільно з БФ «Озеленення України» в межах глобальної екологічної ініціативи з озеленення планети «Greening of the Planet».

Дякую організаторам та всім учасникам, які долучилися до реалізації цього масштабного екологічного проекту!