Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Згадує депутат Олександр Богдюк.

«Пам’ятаю, як 24 лютого було віддано наказ підняти державний прапор на флагштоці біля будинку культури.

Проїжджаючи щодня повз понівечений будинок культури в Макарові, нас не покидала думка, що потрібно прапор України, який зірвало вибуховою хвилею, повернути на своє місце. Це був наш символ незламності.

16 березня минулого року нам передали величезний прапор, який пошили в Луцьку. Не втрачаючи часу ми відразу рушили до будинку культури.

Флагшток було понівечено, тому ми прийняли рішення вішати прапор на раму фасадної віконної конструкції другого поверху.

Піднявшись на другий поверх, нас переповнили емоції, які важко описати – там ми знайшли наш рідний, посічений, прострелений прапор! Без вагань прийняли рішення, що над центром нашої громади має майоріти саме цей символ незламного духу!

16 березня 2022 року прапор знову було піднято!

На першому поверсі на нас вже чекав комендант БК Романов Руслан, який доповів голові про те, що в лікарні відмовляються приймати труп померлого чоловіка. Ми мали вирішити й це.

Йдучи до машини, яка була припаркована за будинком культури, ми почули як «працює» крупнокаліберний кулемет. Було чути, як кулі свистять над нашими головами. Ми не могли зрозуміти звідки стріляють.
Дякувати Богу обстріл тривав недовго і ми вирушили в лікарню… домовлятися за місце для покійника…

Через шість днів Романов Руслан загине… але рік тому ми ще про це не знали. Вічна пам’ять всім загиблим! Україна обов’язково переможе!»