Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Плануючи укриття у освітніх закладах нашої громади ми розуміємо, що дітям там має бути зручно перебувати тривалий час не зашкодивши своєму здоров’ю і з можливістю навіть в таких умовах отримувати знання.

Я з задоволенням повідомляю вас, що разом із благодійним фондом “SavEd” ми знайшли і вже реалізували в нашій Андріївській гімназії унікальне універсальне рішення, коли укриття виконує одразу дві функції – безпеки і освіти. Завдяки цьому учні зможуть повернутися до повноцінного навчання.

В приміщенні зробили сучасний ремонт, облаштували його комфортними меблями, електрикою, гаджетами, літературою. Діти матимуть змогу перебуаючи у безпеці поспілкуватись, повчитись та корисно провести час. Це по суті цифровий освітній центр, який ми приховали в безпечному укритті.

Ми прагнемо створити найкращі умови і продовжуємо серйозну роботу з організації таких укриттів для наших дітей у освітніх закладах, для нас це не формальність, не чиясь вимога, а розуміння того, що наші діти повинні перебувати у безпеці і навіть за існуючої ситуації залишатися у комфорті.

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова