🏠 Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні відгукнулось на наші прохання і допоможе з ремонтом будинків у нашій громаді.

За програмою житлової підтримки УВКБ ООН роботи будуть стосуватись будинків, пошкодження яких класифікуються як «легкі».

Допомогу з ремонтом від Управління Верховного Комісара ООН першочергово отримають:
● сім’ї, у яких 3-є і більше дітей віком до 18 років;
● особи з інвалідністю;
● люди похилого віку (60+), які нездатні подбати про себе;
● батьки-одинаки/опікуни: з одним або декількома утриманцями, включаючи біологічних або небіологічних дітей, або інших утриманців;
● громадяни з хронічними захворюваннями.

Сьогодні Макарівський селищний голова Вадим Токар разом з представником УВКБ ООН Кароліною Біллінг та очільником Київської області Олексієм Кулебою відвідали сім’ї у Забуянні, куди вже завезено набори для проведення ремонту пошкодженого житла.

Наразі, для виконання ремонтних робіт у 18 житлових будинках продовжують завозити будівельні матеріали.

Роботи з відновлення розпочнуться вже незабаром.