23 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь — Державний Прапор України. Це символ нашої держави, втілення національної єдності, честі та гідності, історії і сьогодення.
З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, сьогодні, 23 серпня, на площі біля Будинку культури в смт Макарів відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Ветерани, учасники АТО та присутні на площі розгорнули 50-метровий стяг під звуки Державного Гімну України. Почесну місію урочисто підняти Державний Прапор України на головному флагштоці громади виконали начальник відділення рекрутингу та призову 3-го відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальоної підтримки Юрій Оберемчук та ветеран війни, учасник бойових дій Дмитро Поліщук.

Від імені Макарівської громади з вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова – Вадим Токар. Лунали сьогодні патріотичні слова про любов до Батьківщини, поваги до національних символів.
Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, мирних жителів, усіх патріотів України, які віддали своє життя заради свободи нашої держави, а також помолилися за воїнів, які сьогодні відстоюють наше майбутнє та незалежність
На завершення вшанували покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків борців за незалежність України, дошки пошани героїв Небесної Сотні.