Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Деякі активісти часто звинувачують місцеву владу у відсутності простору для ветеранів і вимагають передати їм напівзруйноване приміщення бувшої зубопротезної поліклініки, добре усвідомлюючи, що Макарівська громада не є власником і розпорядником цієї будівлі.

⚒ На фото стартовий майданчик нового проекту – майбутнього ветеранського простору в нашій громаді. В умовах сьогодення він вкрай необхідний для підтримки наших воїнів, які повертаються додому.

🖇 На останній сесії Макарівської селищної ради було виділено кошти в сумі 900 тис. грн. на поточний ремонт частини приміщення будинку культури, де буде облаштовано ветеранський хаб. Найближчим часом в системі Prozorro буде оголошено відповідний тендер.

Сюди військовослужбовці та ветерани зможуть звернутися за допомогою, консультацією чи порадою, або ж просто завітати, щоб поспілкуватися та обмінятись спогадами.

👐 Допомога військовим, ветеранам та членам їх сімей є пріоритетом для кожного з нас.

☝️Нагадую, що ми продовжуємо роботу з пошуку джерел фінансування для будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу, який поєднає в собі можливість проходження ветеранами повноцінної фізичної та психологічної реабілітації, а також заняття різними видами спорту всіма бажаючими.