Енергетики всієї країни разом із усіма рятувальними службами продовжують робити все можливе, щоб виправити наслідки ракетних ударів, що нанесла росія 23 листопада.

У Київській області ситуація з електропостачанням ще ускладнена наслідками несприятливих погодних умов. Крижаний дощ та обледеніння, що відбувались 23-24 листопада призвели до масових падінь дерев та обривів ліній електропередачі. Погода на Київщині залишається несприятливою.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго» в Київській області наразі застосовані цілодобові екстрені обмеження електропостачання.

⚠️Стабілізаційні графіки наразі не діють.

ДТЕК Київські регіональні електромережі звертається з проханням до всіх максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.