Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

22 грудня відбулась остання у цьому році позачергова сесія Макарівської селищної ради

На початку засідання Вадим Токар, Макарівський селищний голова, прозвітував про свою роботу та діяльність виконавчих органів селищної ради за 2022 рік (звіт буде викладено в телеграм каналі та на офіційному сайті).

Одним із проектів рішень депутати прийняли головний фінансовий документ, за яким житиме громада у 2023 році. Розмір доходів, які передбачаються у наступному році, складає 331,8 млн. грн, що на 140,2 млн.грн менше ніж було у цьому році.

За результатами проведеного аналізу стану виконання цільових програм та з метою забезпечення ефективних заходів щодо соціально-економічного розвитку громади на 2023 рік розроблено зміни до програм, якими уточнено показники та обсяги фінансувань окремих завдань і заходів, а саме:

✅ Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення та техногенної безпеки на території Макарівської громади на 2022-2024 роки;
✅ Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення сіл та селищ Макарівської громади на 2022-2024 роки;
✅ Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської громади на 2022-2023 роки;
✅ Програми розвитку земельних відносин, розроблення містобудівної документації та просторового розвитку Макарівської громади на 2021-2023 роки.

З метою забезпечення функціонування добровільної пожежної охорони на території громади депутати затвердили Програму забезпечення діяльності добровільної пожежної охорони на території Макарівської громади на 2022-2023 роки.

💥 Також депутати прийняли рішення про заборону використання на території Макарівської громади феєрверків, піротехнічних виробів та вибухонебезпечних речовин на період дії воєнного стану в Україні.

⛔️ Заборона також стосується продажу та/або передачі будь-яким способом таких засобів суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність, на території нашої громади.