07 грудня відбулась позачергова сесія Макарівської селищної ради восьмого скликання.

З-поміж 27 питань, що винесені на порядок денний, депутати прийняли рішення про перейменування 42 вулиць, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. З переліком перейменованих вулиць ви зможете ознайомитися на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради https://new.makariv-rada.gov.ua/zvit-pro-rezultaty-provedennia-hromadskoho-obhovorennia-shchodo-perejmenuvannia-nazv-vulyts-ta-inshykh-ob-iektiv/.

У ході засідання депутати прийняли рішення про внесення змін до Правил благоустрою території населених пунктів Макарівської громади, якими забороняється здійснювати торгівлю з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та інших невстановлених місцях.

Депутати затвердили на посаду старости Калинівського старостинського округу Ляшенка Романа. Його кандидатуру раніше було погоджено з мешканцями сіл Калинівка та Фасівочка, що входять у склад відповідного округу.

Також депутати ухвалили ряд рішень у сфері освіти та комунальної власності.

Насамкінець заслухали начальника Фінансового управління Тетяну Логвіну, яка прозвітувала про виконання бюджету громади та внесли зміни до бюджету громади на 2022 рік.