Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, 22 лютого відбулася апаратна нарада під головуванням селищного голови Вадима Токаря з керівниками виконавчих органів селищної ради, старостами, керівниками комунальних підприємств, установ, закладів, що входять до сфери управління.

Розпочалася нарада із звернення до присутніх Ганни Сіренко, капітана Збройних Сил України, заступника начальника штабу батальйону територіальної оборони Бучанського району щодо формування батальйону територіальної оборони Бучанського району та про укладення контракту резервіста з батальйоном ТрО Бучанського району.

Сергій Єфремов, начальник третього відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки звернувся до старост з проханням співпраці стосовно оповіщення резервістів 1-ї черги та військовозобов’язаних під час мобілізації в особливий період та залучення посильних для допомоги в такому оповіщенні.

Зверніть увагу! Кожен посильний повинен мати при собі посвідчення за підписом Макарівського селищного голови та підписом начальника відділення №3 РТЦК та СП!

Такі посвідчення вже підписано та роздано.

По завершенню наради селищним головою було надано ряд окремих доручень керівникам структурних підрозділів селищної ради та старостам.

В подальшому відбулося позачергове засідання виконавчого комітету на якому було розглянуто питання підвищення обороноздатності нашої громади.

Сьогодні і надалі Макарівська селищна рада працює в штатному режимі.