Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, 07 лютого, Макарівський селищний голова провів позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради. Коротко про головне:

☑️ Члени виконавчого комітету схвалили рішення про внесення змін до ряду цільових програм та затвердили нові, зокрема, з метою організації пасажирських перевезень автобусними маршрутами загального користування, що не виходять за межі громади – Програму організації та розвитку пасажирських перевезень на території Макарівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

☑️ Затвердили тарифи на платні соціальні послуги, які надаються Макарівським терцентром соціального обслуговування на 2024 рік. Попри підвищення цін, тарифи на послуги не зростуть і залишаться на рівні 2023 року.

Відшкодування по єВідновленню:
🔘 члени виконавчого комітету затвердили рішення відповідної комісії щодо надання компенсації за 10 знищених об’єктів нерухомого майна з використанням житлового сертифікату на суму 33,4 мільйонів гривень;
🔘 також підтримали рішення про надання компенсації для відновлення ще 12 пошкоджених об’єктів нерухомого майна на суму 1,4 мільйонів гривень.

Станом на сьогодні в Макарівській громаді вже затверджено рішення про видачу:
☑️ 967 компенсацій за пошкоджене майно;
☑️ 149 житлових сертифікатів на купівлю нового житла замість зруйнованого на понад 400 мільйонів гривень.

☑️ Наприкінці засідання члени виконавчого комітету заслухали звіт Начальника фінансового управління Тетяни Логвіної про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за 2023 рік.