Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, 24 грудня, відбулось останнє засідання сесії Макарівської селищної ради в цьому році, на якому було розглянуто 46 питань порядку денного.

Депутати затвердили програми на наступні роки, які стосуються соціально-економічного та культурного розвитку громади, розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей Макарівської громади.

Задля належної координації усіх спортивних напрямків нашої громади було прийнято рішення про створення Комунального закладу “Фізкультурно-спортивний клуб “Макарівська громада”.

З метою забезпечення доступності до об’єктів соціального призначення усіх верств населення громади, створення безпечних умов для пішоходів та автомобільних користувачів, покращення якості дорожнього покриття було затверджено Програму утримання та ремонту автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах Макарівської громади на 2022-2024 роки.

Під час засідання сесії депутати селищної ради затвердили бюджет громади на 2022 рік. Обсяг бюджету у наступному році становитиме 458,7 млн.грн.

У ході сесії також прийнято ряд рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою.

Наприкінці засідання депутати Макарівської селищної ради від фракції “За майбутнє” звернулись до депутатів селищної ради підтримати звернення до депутата Верховної Ради України Олега Дунди з проханням сприяти у наданні Макарівській громаді у 2022 році субвенції з державного бюджету, зокрема, звернутися до Міністерства фінансів України з пропозицією надання субвенції з державного бюджету до бюджету Макарівської громади для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, а саме на придбання необхідної техніки для комунальних підприємств громади та ремонту доріг.