Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

16 грудня 2021 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради

За результатами роботи комісії:

  • працівника одного з магазинів смт Макарів притягнуто до відповідальності за продаж слабоалкогольного напою неповнолітньому та накладено штраф у розмірі 6800,00 грн.

Нагадуємо, що з 1 січня 2021 року змінами до законодавства суттєво збільшено розмір штрафу за таке правопорушення. Відтепер за продаж алкогольних або слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет особам, які не досягли 18 років, передбачено штраф від 6800 до 13600 грн.

  • одного мешканця смт Макарів притягнуто до відповідальності за порушення правил у сфері благоустрою, а саме: за паркування автомобіля на газоні. На порушника накладено штраф у розмірі 340,00 грн.

Повідомляємо, про перші результати роботи поліцейського офіцера громади. Лейтенант поліції Михайло Пінчук доповів про обставини виявленого ним правопорушення, в результаті якого був складений протокол на жителя села Фасова, який вивіз та викинув побутові відходи у невідведеному для цього місці. За розглядом цієї справи адміністративна комісія притягнула правопорушника до відповідальності та наклала штраф у розмірі 340,00 грн.