Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

В Макарові для керівників ОСББ та учасників ініціативних груп багатоквартирних житлових будинків відбувся «круглий стіл» на тему: «Відновлення пошкодженого майна за Програмою «ВідновиДІМ» у рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

💁🏼‍♂️Начальник відділу підтримки клієнтів та супроводу проектів Фонду енергоефективності Тарас Оборонов презентував Програму «ВідновиДІМ» Фонду енергоефективності, метою якої є фінансування робіт з часткового відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф та надав рекомендації щодо технічних аспектів впровадження проектів з відбудови.

👩🏼‍💼Про особливості та практичні аспекти процедури створення Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) розповіли регіональні координаторки Проєкту Вікторія Коломієць та Наталія Шевченко.

Під час заходу учасники обговорили успішні приклади створення ОСББ в пошкоджених багатоквартирних житлових будинках. У жвавій дискусії обговорили необхідність створення ОСББ: учасники навчання ставили запитання та отримали вичерпні відповіді спікерів.

Для керівників ОСББ та учасників ініціативних груп також було проведено навчання, де спікери прокоментували останні зміни в законодавстві України щодо процедури створення ОСББ.