Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У нашій громаді стартувала обласна програма з відбудови приватного житла.

У рамках Програми цього місяця в Калинівці, Липівці, Макарові, Рожеві та Ситняках розпочалися роботи з відбудови 5-ти ущент зруйнованих будинків: на зруйнованих обійстях уже закладено фундаменти. Незабаром аналогічні роботи розпочнуться ще на 5-ти об’єктах. Початку будівництва передувала колосальна «паперова» робота, яка зовсім непомітна і у цьому випадку зайняла близько 10 місяців.

Зазначимо, наша громада – одна з найбільш постраждалих в Київській області. Ми маємо повністю зруйнованими 585 індивідуальних будинків, тому цілком зрозуміло, що потреба у відбудові житла є набагато більшою, аніж можливості бюджету. Втім, на 2023 рік заходами обласної програми з відбудови приватного житла передбачено будівництво 70 будинків у 69 громадах області, з яких 10 будуватиметься у нашій громаді.

Програмою передбачено, що будівництво нових осель здійснюється для осіб, які проживають на деокупованих територіях Київщини та втратили єдине житло, при цьому першочергово мова йде про сімʼї загиблих та/або поранених внаслідок збройної агресії російської федерації учасників бойових дій; багатодітні сімʼї; сімʼї з дітьми та вагітних жінок; осіб пенсійного віку та людей з інвалідністю, а також осіб, які втратили працездатність.

Не зупиняємося. Працюємо далі над відновленням зруйнованого у нашій громаді.