З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України в закладах загальної середньої освіти Макарівської селищної ради було проведено низку заходів, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.
Учнівські та педагогічні колективи взяли активну участь у відзначенні цієї важливої для нашого часу дати. Діти під керівництвом педагогів виготовили вітальні листівки з шевронами і привітали ними учасників АТО, ООС, які є жителями громади, переглянули презентації про воїнів-захисників, провели уроки мужності, виховні години, спортивні змагання, виготовили тематичні плакати та газети.