Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

◾️Макарівщина попрощалася із захисником України Русланом Зінченком, який загинув в бою з російським окупантом.

🇸🇪 Макарів відвідала шведська делегація у складі Міністра фінансів Швеції Елізабет Свантессон, Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Оберга на чолі з Міністром фінансів України Сергієм Марченком.

🖇 Макарівською селищною радою завершено розробку проектно-кошторисної документації та отримано позитивний експертний звіт по обʼєкту: «Реконструкція (даху та фасаду) п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Київська, 47 в селі Калинівка.

🏗 В Макарові активно триває капітальний ремонт багатоповерхівки за адресою вулиця Проектна, 10. Підрядник вже встиг звести 3 поверхи у зруйнованому підʼїзді. У пошкоджених оселях триває ремонт.

🔸 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради. У ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли рішення 63 –ьох питань порядку денного.

📚 Макарівська бібліотека серед 5-ти переможців міжнародного проекту міжнародної співпраці з Центральною бібліотекою міста Берлін (Німеччина), за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe – «Бібліотека – місце сили».

🏫 Завершено ремонтні роботи в дошкільному підрозділі ОЗО «Червонослобідський ліцей». Дерев’яні вікна замінили на енергоощадливі, у спортивній залі ліцею – виконано ремонт.

🇺🇦 На території Комарівського старостинського округу успішно працює майстерня “Комарівські Волонтерки”. Для наших захисників в майстерні виготовляються окопні свічки, плетуться маскувальні сітки, випікаються домашні смаколики.