Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

В минулому році ми зробили багато з проведення поточних ремонтів – замінили дахи та відремонтували покрівлі у 11 закладах загальної середньої освіти та 4 садках, у 6 садках та 17 школах замінили вікна.

У багатьох закладах освіти були пошкоджені системи опалення, ці ремонтні роботи було проведено по можливості оперативно у тісній співпраці з рядом міжнародних та українських благодійних організацій, за що не втомлююсь їм дякувати.

Деякі будівлі, втім, отримали пошкодження несучих конструкцій і були повністю або частково демонтовані. Це випадки, коли поточним ремонтом вже не обійтися, ці заклади потребують або відбудови у повному обсязі “з нуля”, або масштабного капітального ремонту. Крім того, плануючи капітальний ремонт і реагуючи на існуючу ситуацію, ми повинні включати до проєктів облаштування укриттів для безпеки наших дітей.

Все це великі кошти, складні процедури, купа погоджень і, головне, час. Звісно, це щоденні незручності для батьків і дітей.

Станом на сьогоднішній день ми вже маємо суттєві результати і в цьому напрямку. Майже рік переговорного процесу з нашими західними партнерами і, як наслідок, угода на 15 мільйонів євро від ЄС, знаходимось на етапі замовлення проектів для побудови двох садочків “Теремок” та “Барвінок”. Нарешті, отримали зрушення і з дитячим садком “Пролісок”.

“Пролісок” у Макарові буде капітально відремонтовано вже цього року, рішення про виділення більше 90 млн. гривень вже прийнято. Це кошти з державного бюджету, які було непросто отримати. Цьому рішенню передувала робота багатьох наших спеціалістів та ряд моїх робочих зустрічей.

У цьому дошкільному закладі також буде облаштоване укриття та зроблено благоустрій території. Все це в комплексі дозволить нашій малечі повернутись до садочку.

Інформуватиму вас і надалі про відбудову закладів освіти, а поки прошу бути терплячими і сильними. Ми обов’язково все відбудуємо. Іншого виходу у нас немає.