Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ МАЙНО, ЯКИХ ЗАЗНАЛО ПОШКОДЖЕНЬ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ. ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ШКОДИ ТА ЗБИТКІВ

На засіданні сесії Київської обласної ради 12 січня 2024 року затверджені зміни до Комплексної програми «Конкурентоспроможна Київщина» на 2022-2024 роки».

Вони передбачають викладення у новій редакції Порядку часткового відшкодування витрат на оплату робіт з проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям недержавної форми власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

В результаті внесених змін оновлено перелік документів на отримання часткового відшкодування та збільшено розмір відсотку відшкодування фактичних витрат на незалежну оцінку збитків – з 40 до 60%. При цьому максимально можлива сума відшкодування залишилася без змін і становить 60 тис. гривень.

Детальний опис алгоритму дій для отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт з проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків за посиланням http://vlada.pp.ua/goto/aHR0cHM6Ly9jdXR0Lmx5L093Sk9NQkJx/

📁 Документи потрібно подавати у паперовому вигляді до Департаменту економіки КОДА за адресою: пл. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196.
📞 Контактний телефон:
096 871 26 27.

❗️Зверніть увагу.
Звіт про незалежну оцінку збитків має бути підготовлений відповідно до Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, затверджена спільним наказом Мінекономіки та Фонду державного майна України від 18.10.2022 № 3904/1223.

ℹ️ Про покрокову інформацію щодо фіксації збитків бізнесом у зв’язку зі збройною агресією та про сертифікат щодо засвідчення форс-мажорних обставин можна ознайомитися за посиланням http://vlada.pp.ua/goto/aHR0cHM6Ly9jdXR0Lmx5L093Sk84V0Z3/