Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Туберкульоз є більш смертоносним інфекційним захворюванням, аніж ВІЛ/СНІД, гепатит та інші інфекційні і паразитарні хвороби разом узяті.

Втім, Партнерство «Зупинити туберкульоз» (Stop TB Partnership) в своїх даних за 2020 рік зазначило, що в дев’яти країнах з найбільшою кількістю випадків туберкульозу різко скоротилися масштаби діагностики і лікування туберкульозу – від 16% до 41% (в середньому 23%). На ці країни припадає 60% глобального тягаря туберкульозу. Україна – у цьому списку! Значне падіння виявлення нових випадків захворювання призвело до того, що загальна кількість людей, яким був поставлений діагноз туберкульоз і які отримали лікування в цих країнах, досягло рівня 2008 року – тобто як 12 років тому.

Враховуючи пандемію коронавірусної інфекції, вкрай важливим аспектом у профілактиці туберкульозу є інформаційна (профілактична) робота, як серед цільових груп ризику, так і серед усього населення України.

День боротьби проти туберкульозу є важливою подією і має в усьому світі велике значення для підвищення рівня обізнаності людей про симптоми цього захворювання, його діагностику та лікування, а також щодо важливості встановлення ефективного контролю за його поширенням.

В ході Інформаційної кампанії на ресурсах Фундації Громадський рух «Українці проти туберкульозу» та партнерських організацій будуть публікуватися популярні матеріали про туберкульоз, про те, як вберегтися від цієї небезпечної хвороби та що робити у разі захворювання.

Запрошуємо до Telegram – каналу “Протидія туберкульозу в Україні https://t.me/stoptborgua

Більше на сайті БО «Українці проти туберкульозу» https://stoptb.org.ua