Дата початку:02.02.2022

Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, реалізації державної регуляторної політики відбудеться 02 лютого 2022 року о 12 годині в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: Київська область, Бучанський р-н, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

Порядок денний комісії селищної ради

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
  2. Про затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми створення та ведення земельного та містобудівного кадастру Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  4. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
  5. Про внесення змін до Програми підвищення якості надання житлово-комунальних послуг населенню, яке проживає на території Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
  6. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників окремих комунальних закладів загальної середньої освіти Макарівської селищної ради.
  7. Про умови і розміри оплати праці керівників комунальних підприємств, засновником яких є Макарівська селищна рада.
  8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за 2021 рік.
  9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2021 №369-14-VIII«Про бюджет Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради за 2021 рік.
  11. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради на 2022 рік.