Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода
Дата початку:02.02.2022

Засідання комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, розвитку та вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції відбудеться 02 лютого 2022 року о 15 годині в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: Київська область, Бучанський р-н, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

Порядок денний комісії селищної ради

  1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Макарівської селищної ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Макарівської селищної територіальної громади та затвердження складу конкурсної комісії.
  3. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та просторового планування.
  4. Про виконання перспективного плану роботи Макарівської селищної ради за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.
  5. Про схвалення проєкту договору про співробітництво Бородянської та Макарівської селищних територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Нове будівництво будівлі «Центр громадської безпеки Бородянської та Макарівської територіальних громад» в с. Вабля Бучанського району Київської області».
  6. Про внесення змін до відомостей про КП «Макарівське госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Макарівської селищної ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
    Різне.