14 січня до Макарівської селищної ради завітали Оксана Луценко, голова правління ГО «Партнерство «Грін Бізнес Юкрейн», засновниця Всеукраїнської програми «На чистоту», та Лариса Вербицька, радник з питань ґендерної рівності та соціальної інтеграції Партнерства ЄС.

У ході зустрічі було обговорено формат майбутньої співпраці між Макарівською селищною радою та ГО «Партнерство «Грін Бізнес Юкрейн» щодо впровадження на території Макарівської громади проектів з управління відходами, які мають об’єднати бізнес, громаду та владу.

Висловлюємо вдячність пані Оксані та пані Ларисі за підтримку та співпрацю. Впевнені, що посилення та розвиток наших дружніх відносин в реалізації проектів з управління відходами дасть потужний поштовх для розвитку нашої громади.