Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питань щодо присвоєння назви вулиці Фізиків в СТ «Надежда» Київської області Бучанського району та присвоєння назви як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади

Організатор громадського обговорення – комісія з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводилось щодо присвоєння назви вулиці Фізиків в СТ «Надежда» Київської області Бучанського району та присвоєння назви як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 24.03.2023 №044 «Про найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою КМУ від 24.10.2012 № 989, 25 січня 2024 року на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради та в газеті «Макарівський вісник» № 03-04 від 25 січня 2024 року було опубліковано Інформаційні повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з громадськістю для вивчення громадської думки щодо присвоєння назви вулиці Фізиків в СТ «Надежда» Київської області Бучанського району та присвоєння назви як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади.

Відповідно до Інформаційних повідомлень запропоновано найменувати вулицю Фізиків в СТ «Надежда» та присвоїти назву як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади.

Учасникам громадського обговорення було запропоновано подати пропозиції (зауваження) у письмовій формі протягом 2-х місяців з моменту оприлюднення Інформаційного повідомлення та надсилати на електронну скриньку: info@makariv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подала або листом на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001.

Протягом встановленого строку пропозицій та зауважень щодо найменування вулиці Фізиків в СТ «Надежда» та присвоєння назви як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади до Макарівської селищної ради ні у письмовій, ні в електронній формі не надійшло.

По завершенню проведення громадського обговорення 26 березня 2024 року о 09:00 відбулося засідання комісії з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади, за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30. У ході засідання, враховуючи результати громадського обговорення, комісія прийняла рішення рекомендувати Макарівській селищній раді найменувати вулицю Фізиків в СТ «Надежда» та присвоїти назву як іменованому об’єкту «Розсадник рослин «Аґрус» на території Макарівської селищної територіальної громади.