Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Організатор громадського обговорення – комісія з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводилось щодо найменування вулиці Чумацька в селі Северинівка Копилівського старостинського округу.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 24.03.2023 №044 «Про найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою КМУ від 24.10.2012 № 989, 20.04.2023 на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради та в газеті «Макарівський вісник» № 15-16 від 20.04.2023 було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо найменування вулиці Чумацька в селі Северинівка Копилівського старостинського округу.

Відповідно до Інформаційного повідомлення запропоновано найменувати вулицю Чумацька в селі Северинівка Копилівського старостинського округу.

Учасникам громадського обговорення було запропоновано подати пропозиції (зауваження) у письмовій формі протягом 2-х місяців з моменту оприлюднення Інформаційного повідомлення та надсилати на електронну скриньку:
info@makariv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подавала або листом на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001.

Протягом встановленого строку пропозицій та зауважень щодо найменування вулиці Чумацька в селі Северинівка Копилівського старостинського округу до Макарівської селищної ради ні у письмовій, ні в електронній формі не надійшло.

По завершенню проведення громадського обговорення 21.06.2023 о 09:00 відбулося засідання комісії з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади, за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30. У ході засідання, враховуючи результати громадського обговорення, комісія прийняла рішення рекомендувати Макарівській селищній раді найменувати вулицю Чумацька в селі Северинівка Копилівського старостинського округу.