01 лютого 2022 року стартувала реєстрація учасників на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 09 березня 2022 року.

Для успішної реєстрації на ЗНО-2022 всім учням (громадянам), що виявили бажання вступати до закладів вищої освіти, необхідно в терміни 01.02.2022-01.03.2022 подати до регіонального центру якості освіти пакет необхідних документів. У період 01-09 березня можна лише вносити зміни (здійснювати перереєстрацію) до попередньо обраних предметів, місця проживання тощо.

У зв’язку з тим, що здобувачі повної загальної середньої освіти мають скласти державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, в кожному освітньому закладі, де є випускні 11-ті класи, визначено відповідальну особу, яка допоможе старшокласникам зареєструватися на ДПА/ЗНО, забезпечить перевірку пакету документів здобувача освіти, сформує список учнів та відправить реєстраційні комплекти до регіонального центру.

Випускники минулих років реєструються на ЗНО самостійно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.