Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Склад виконавчого комітету Макарівської селищної ради VІIІ скликання

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПосада
1Токар
Вадим Яковлевич
Макарівський селищний голова
2Островська
Наталія Миколаївна
секретар ради
3Бурнашева
Наталія Леонідівна
керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
4Живага
Богдан Васильович
заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5Карбовський
Анатолій Григорович
заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
6Мілєв
Юрій Олександрович
заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
7Омельченко
Лариса Станіславівна
заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
8Бабенко
Любов Василівна
староста Небелицького старостинського округу
9Бойко
Сергій Ігорович
староста Мар’янівського старостинського округу
10Бутрименко
Оксана Григорівна
староста Королівського старостинського округу
11Волошин
Петро Степанович
староста Великокарашинського старостинського округу
12Герасименко
Тетяна Іванівна
староста Забуянського старостинського округу
13Єфремов
Сергій Валерійович
Начальник третього відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
14Захарченко
Костянтин Васильович
староста Борівського старостинського округу
15Іваненко
Олександр Миколайович
начальник 32-ї ДПРЧ 8-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
16Клименко
Олег Леонідович
лікар ультразвукової діагностики КНП «Макарівська БЛІЛ» МСР
17Кравчук
Ольга Миколаївна
староста Пашківського старостинського округу
18Кравчук
Олег Миколайович
староста Копилівського старостинського округу
19Лук’яненко
Валентина Олександрівна
староста Плахтянського старостинського округу
20Недашківський
Юрій Олександрович
староста Ніжиловичського старостинського округу
21Омельяненко
Олександр Сергійович
Начальник відділення поліції №3 Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області
22Павленко
Світлана Казимирівна
староста Колонщинського старостинського округу
23Радченко
Олена Олександрівна
староста Маковищанського старостинського округу  
24Ремезенко
Наталія Володимирівна  
староста Гавронщинського старостинського округу
25Ремень
Олена Василівна
староста Липівського старостинського округу
26Романенко
Олександр Олександрович
староста Ситняківського старостинського округу
27Рубець
Олена Андріївна
староста Фасівського старостинського округу  
28Сич
Людмила Миколаївна
староста Комарівського старостинського округу
29Султанова
Лариса Миколаївна
заступник начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради
30Терехова
Маргарита Стахіївна
староста Наливайківського старостинського округу
31Ткаченко
Ігор Сергійович
староста Кодрянського старостинського округу
32Шурда
Валерій Костянтинович
староста Юрівського старостинського округу