Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Звернення Макарівського селищного голови до мешканців громади:

Шановні мешканці Макарівської громади!

« Якщо ви чітко не знаєте,
куди хочете потрапити –скоріше
за все ви опинитеся не в тому місці,
де хотілося б бути», – цей вислів
Конфуція якнайкраще описує
необхідність здійснення
стратегічного планування

Ми – молода громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини, що мешкає у громаді, а відповідно – і громади в цілому. У нас є велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати задля спільного добробуту.
Для гармонійного розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі розвитку. За консультативної підтримки « U-LEAD з Європою» ми вирішили створити один із найважливіших документів для розвитку громади – Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року.
Проте, зазначений документ буде реалістичним лише за однієї умови, якщо його напишемо ми самі і для себе. Наша громада – це 49 населених пунктів, близько 28 тисяч населення. Кожен населений пункт має свою історію, інфраструктуру, ресурси, традиції, надбання та відповідно своє бачення майбутнього та пріоритетів розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, важливо сформувати спільне бачення майбутнього для усієї громади. Лише долучившись до розробки цього важливого документу, можна досягти бажаних результатів.
Сьогодні у кожного з мешканців нашої громади є реальний шанс втілити в життя свою мрію про те, якою має стати наша громада і яким шляхом потрібно рухатися до бажаної мети. Тож, не будьте байдужими, візьміть відповідальність за своє майбутнє у свої руки та долучайтеся до розроблення Стратегії розвитку.
Крім того, якщо Ви маєте конструктивні пропозиції щодо напрямків розвитку громади, Ви можете надіслати їх на електронну адресу: strategy.maktg@gmail.com. Зі свого боку обіцяємо, що всі отриманні пропозиції будуть розглянуті під час підготовки Стратегії розвитку.

З повагою

Вадим Токар,
Макарівський селищний голова


Розпорядження від 04 січня 2021 року №01-а “Про Робочу групу з розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року”