Інформуємо, що 01 жовтня 2021 року набрав чинності пункт 174 Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 року № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», відповідно до якого через електронний кабінет адміністратора центру надання адміністративних послуг здійснюється: 1) створення, завантаження та підписання документів; 2) створення та подання електронних документів для отримання замовниками адміністративних послуг у сфері будівництва; 3) завантаження документів, необхідних для отримання замовниками адміністративних послуг у сфері будівництва; 4) отримання відомостей (даних) про стан розгляду електронних документів та результати їх розгляду; 5) листування з користувачами електронної системи, держателем та технічним адміністратором.
Адміністраторам ЦНАП Макарівської селищної ради надано доступ до Єдиній державної електронної системи у сфері будівництва.

Для надання якісних адміністративних послуг у сфері будівництва 26 жовтня 2021 року начальником відділу державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради проведено навчання адміністраторам ЦНАП Макарівської селищної ради, щодо роботи в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Ми працюємо для вас!!!