Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🧒👧 12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Він встановлений Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулись ще в 1997 році в Осло.

Закликаючи світ до здійснення ефективних заходів щодо викорінення примусової, шкідливої та небезпечної праці, а також експлуатації дітей, Міжнародна організація праці ухвалила Конвенцію від 17.06.1999 № 182 “Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці”, ратифікованою Законом України від 05.10.2000 № 2022-III.

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників, потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці, тому день боротьби з дитячою працею переважно спрямований на пробудження свідомості дорослого населення, яке і є головним експлуататором дітей — особливо в країнах третього світу.

🖇 Центральне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників. Детальніше в інфографіках 🔽