Протягом наступних двох днів – 15 та 16 лютого – у Варшаві проходитиме масштабний міжнародний форум REBUILD UKRAINE. На заході зберуться представники міжнародних донорських і фінансових організацій, благодійних фондів, інвестиційних та будівельних компаній, а також державних структур і територіальних громад України задля досягнення єдиної мети – відбудови України.

Оскільки наша громада є однією з найбільш постраждалих на Київщині, ми не могли пропустити цей захід. Наша команда презентуватиме на форумі декілька проєктів. Зокрема, проект, пов’язаний з відбудовую приміщення Будинку культури в смт Макарів, в якому окрім концертного та обрядового залів розміщені дитяча школа мистецтв та дитячо-юнацька спортивна школа. Також ми маємо намір розповісти більш ніж про півтисячі зруйнованих житлових будинків, які потребують відбудови, та про наших людей, які втратили своє житло і з нетерпінням чекають на його відновлення.

З усіма проектами потенційні донори, меценати та інвестори зможуть ознайомитися на стенді Макарівської громади, який працюватиме в рамках виставки REBUILD UKRAINE.

Я запрошую представників європейського бізнесу, міжнародних благодійних фондів, громадських організацій, політиків та дипломатів до стенду Макарівськоі громади. Ми розкажемо не лише про те, наскільки для нашої громади важлива допомога і підтримка міжнародної спільноти, а й презентуємо переваги для ведення бізнесу саме на території нашої громади.