16 травня відбувся Форум-практикум «Відбудова в дії», на якому постраждалі громади презентували реалізовані проєкти з відбудови.

Основна мета форуму – обмін досвідом та практичними кейсами відбудови між громадами, що активно відновлюються після деокупаціі та припинення вогню на їхній території.

Макарівську громаду представляв Вадим Токар, селищний голова, який презентував проект, реалізований у рамках співпраці між KSE Foundation, МОЗ України, КОВА та КП «Макарівський центр ПМСД» МСР з повної відбудови Макарівської амбулаторії, яка 28 березня минулого року була знищена вщент внаслідок ракетного обстрілу. Новозбудована амбулаторія відповідає кращим міжнародним стандартам, є яскравим прикладом втілення принципу Build back better, який взято за основу для відбудови нашої держави в цілому.

Участь у цьому заході – є одним із багатьох кроків, зроблених керівництвом громади задля розширення кола зв’язків серед осіб, зацікавлених у відбудові та розвитку громад, постраждалих внаслідок збройної агресії рф.