📖 Книга побачила світ за сприяння Макарівської селищної ради та активної участі керівника кампанії “Пам’ять Нації” Олександра Алфьорова, видавця Руслана Залікова, родини та побратимів Олександра Ільницького й колективу Макарівського історико-краєзнавчого музею.

Героєм сьомої книги з серії “Пам’ять Нації” є мешканець Макарова Олександр Ільницький. Будучи добровольцем батальйону “Миротворець” Барнюха провів три ротації на Сході України. Загинув 9 січня 2016 року поблизу Горлівки, рятуючи автомобіль з цивільними від рашиських обстрілів. Похований на Львівщині, де зараз мешкає його родина.

Макарівський селищний голова Вадим Токар презентував перші примірники книги працівникам бібліотечної системи Макарівської громади. Також книги передані на Львівщину до родини Олександра Ільницького.

💬 Як зазначив під час презентації Вадим ТОКАР: “Ось такі книги – це наша пам’ять про Захисників-Героїв…”.