Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🔹 Комісія розглянула низку важливих питань, зокрема, першим в порядку денному – критична ситуація, що сталася у зв’язку із неналежним виконанням умов договору ТОВ «Екосервіс Груп». Врегулювати дане питання надано доручення керівнику КП «Макарів ВУЖКГ».

🔹Також члени комісії обговорили стан вивезення будівельного сміття, яке утворилося внаслідок руйнувань об’єктів соціальної, критичної та житлової інфраструктури на тимчасові місця зберігання та розглянули питання подальшої їх утилізації.

🔹Крім того, присутніми розроблено та затверджено план для організації дій органів управління громади на випадок застосування ядерної зброї, використання «брудної бомби» або вибуху на АЕС.

🔹 В частині забезпечення функціонування закладів культури прийняті рішення щодо розроблення проектно-кошторисної документації з реконструкції будівлі КЗ «Центру культури і дозвілля» та проведення капітального ремонту КЗ «Публічна бібліотека».

🔹 На засіданні поінформував присутніх провідний інженер Макарівського гідрокомплексу Ірпінської дільниці БУВР середнього Дніпра про режим роботи руслових шлюзів на гідроспорудах.

🔹 Про готовність лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду та проведення практичних тренувань щодо спільних дій із запобігання та реагування на НС, пов’язаної з пожежами в природних екосистемах доповіли представники Бучанського РУ ГУ ДСНС України в Київській області та філії «Макарівське лісове господарство».

🔹 Ще одне питання, яке обговорювали члени комісії це проблеми, які виникають під час подання пакетів документів до регіональної комісії ТЕБ та НС для включення в перелік аварійно-небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу відповідно до Постанови 473 від 19.04.2022.