✨Ще з давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача, вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть. Дарування книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника.

📌 Вже не перший рік Дитячий відділ КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради проводить акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!».

В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

Здавалось би важко у наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що серед наших читачів так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

Дитячий відділ КЗ « Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради щиро дякує Демченко Тетяні Миколаївні та благодійникам за чудові дитячі книги, подаровані читачам бібліотеки.