Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У лютому 2024 року в рамках проєкту «Бібліотека – місце сили» працівники Публічної бібліотеки взяли участь у першому етапі тренінгів «Дизайн мислення для створення бібліотечних інновацій».

Протягом тренінгів бібліотекарі ознайомилися з сучасними трендами у бібліотечній сфері та опанували методологію Design Thinking. Цей інноваційний підхід, розроблений у Данії, дозволить створити сучасні, затребувані та корисні сервіси для користувачів бібліотеки, а також перетворити нашу бібліотеку на справжнє «місце сили».

Завдяки лекціям доцента Ярослави Сошинської та інших фахівців, бібліотекарі отримали знання та практичні навички, необхідні для розробки нових, сучасних послуг, які так потрібні дітям, дорослим та тимчасово переміщеним особам у складні часи після окупації.

Особливо цікавими для учасників тренінгів стали лекції про інноваційні бібліотечні послуги в Україні та за кордоном, а також про налагодження ефективного партнерства з різними організаціями.

✍️ Після закінчення першого етапу навчання, всі учасники отримали завдання, яке включає розробку прототипів майбутніх послуг.

☝️ Нагадаємо, проєкт «Бібліотека – місце сили» – це результат міжнародної співпраці між ВГО Українська бібліотечна асоціація та Центральною бібліотекою міста Берлін за підтримки Європейського Союзу (програма House of Europe).