Опорний заклад освіти “Макарівський ліцей №2” та Ніжиловицька гімназія отримали від Міжнародної недержавної організації “Благодійний фонд ROTARY CLUB SZCZECIN” два генератори на 7,5 кВт.

Таке обладнання допоможе забезпечити стабільне проходження опалювального сезону у цих закладах в період блекауту.

Відразу після закінчення активних бойових дій одним із напрямків роботи селищної ради став пошук і залучення зовнішньої допомоги для відбудови Макарівської громади. Мова йде як про налагодження контактів із урядовими організаціями та інвесторами, які допоможуть реалізувати масштабні проекти в майбутньому, так і залучення ось такої адресної допомоги, яка допомогає вирішити невідкладні питання тут і зараз.

Дякуємо усім благодійним організаціям за таку відчутну підтримку та допомогу у цей складний час.