Так, протягом січня – листопада поточного року фахівцями Центру обслуговування платників Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 3667 адміністративних послуг платникам податків, зокрема:

• 1773 платники податків отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків;
  • 310 довідок видано з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
  • 587 платників зареєструвався платником єдиного податку;
  • 368 витягів видано з реєстру платників єдиного податку;
  • 283 зареєстровано книг обліку розрахункових операцій;
  • 276 зареєстровано реєстраторів розрахункових операцій.

Нагадуємо, що адміністративні послуги можна отримати через електронний кабінет платника в режимі онлайн, завдяки чому можна уникнути витрачення часу у чергах.

Для зручності платників в Центрі обслуговування надаються також консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Працівники ДПІ постійно інформують платників щодо можливості онлайн взаємодії з податковою та допомагають користувачам подавати звітність в електронній формі.

Також з відвідувачами інспекцій проводиться роз’яснювальна робота щодо одноразового добровільного декларування.