Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Найбільш запитуваними були послуги, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом січня – березня 2023 року було надано 467 таких послуг.

115 платників отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім того, протягом вказаного періоду було зареєстровано 43 платники єдиного податку та надано 113 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Також запитуваною з боку суб’єктів господарювання є послуга з реєстрації реєстратора розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій – надано 34 та 65 таких послуг.

Платникам податків варто знати, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці Державної податкової служби.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Київській області.

Звертаємо увагу платників , що для отримання адміністративних та інших послуг радимо використовувати електронні сервіси ДПС, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).