Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🦠 В Україні фіксується зростання кількості виявлених випадків захворювання COVID-19. На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворілих на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 39-й тиждень знизилася в 1,3 рази в порівнянні з попереднім тижнем.

Всього в 16 населених пунктах громади зареєстровано 36 випадків захворювання, в тому числі 5 – серед дітей.

З них:
– госпіталізовано – 2 особи;
– одужали – 16 осіб, в тому числі 1 дитина.

За попередній 38-й тиждень захворіли 46 осіб, у т.ч. 5 дітей, госпіталізованих не було; одужали 20 осіб, в тому числі 2 дітей.

Найбільше захворілих на коронавірусну хворобу (COVID-19) зареєстровано в смт Макарів – 10 випадків серед дорослих, що в 2,5 рази нижче попереднього 38-го тижня, коли захворіло 25 осіб, в тому числі 2 дітей. Одужали 7 осіб (дорослі), за попередній тиждень теж – 7 дорослих.

Серед інших населених пунктів громади за минулий тиждень найбільша захворюваність на COVID-19 зареєстрована в с. Маковище – 5, в тому числі 2 дітей; в с. Королівка – 3, в тому числі 1 дитина; в с. Фасова – 3.

В інших населених пунктах громади зареєстровані поодинокі випадки захворювань, а саме: с. Борівка – 1; с. Гавронщина – 1; с. Забуяння – 2, в тому числі серед дітей – 1; с. Зурівка – 1; с. Калинівка – 1; с. Мар’янівка – 1; с. Мотижин – 1; с. Плахтянка – 1; с. Северинівка – 1; с. Ситняки – 2; с. Червона Слобода – 2; с. Юрів – 1.

❗️З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:

  • в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, в банківських структурах, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
  • дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
  • при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
  • виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

За інформацією Фастівської районної філії
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»