Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо застосування електронних сервісів. На запитання платників податків відповідала начальник ДПІ Лілія Джига.

В ході «гарячої лінії» посадовець поінформувала платників про можливість отримувати податкові послуги в електронному вигляді. Такий формат взаємодії дає змогу зекономити час та уникнути необхідності відвідування Центрів обслуговування платників в умовах сьогодення.

Лілія Джига роз’яснила як користуватись сервісом «Електронний кабінет», зазначивши, що цей сервіс постійно удосконалюється, додаються нові послуги та можливості. За допомогою цього сервісу можна подавати заяви, запити, податкову звітність, сплачувати податки онлайн, а також отримувати інші електронні послуги. Електронний кабінет працює цілодобово в реальному часі і не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.

Під час спілкування платники цікавились як отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді через “Електронний кабінет”. Відповідаючи на питання, Лілія Джига зауважила, що насамперед, щоб скористатися послугою “Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”, користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Адже запит на отримання такої інформації надсилається у приватній частині Електронного кабінету, вхід до якої здійснюється саме за допомогою такого електронного підпису, а також роз’яснив покрокові дії щодо подання запиту про суми виплачених доходів та утриманих податків через електронний кабінет платника.

Платники податків, які зателефонували на «гарячу лінію», отримали фахові відповіді на всі запитання, які їх цікавили.