Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Нещодавно начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Джига провела чергову зустріч для новостворених фізичних осіб – підприємців щодо новацій податкового законодавства, переваги застосування ПРРО, електронні сервіси та переваги подання звітності в електронному вигляді.

Під час зустрічі Лілія Джига ознайомила присутніх із спрощеною системою оподаткування, порядком подачі заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

Також посадовець зазначила, що використання програмних РРО має ряд переваг над традиційним касовим апаратом, зокрема:

  • безкоштовне програмне рішення від ДПС можна встановити на будь-який гаджет і зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні;
  • передбачає виключно онлайн реєстрацію;
  • передбачає онлайн передачу (отримання) даних до (від) фіскального серверу контролюючого органу;
  • за запитом користувача передбачає автоматичне створення Z-звіту (періодичного звіту) засобами фіскального серверу або засобами програмного РРО;
  • передача даних до ДПС забезпечується без залучення інформаційних еквайєрів;
  • дозволяє працювати в режимі offline та надісилати до ДПС дані про здійснені розрахункові операції після завершення режиму offline.

Крім того Лілія Джига роз’яснила присутнім порядок користування електронним сервісом « Електронний кабінет платника податків», надала практичну допомогу з питань подання заяви на спрощену систему оподаткування та подачі звітності в електронному вигляді.

Наостанок податківець порекомендувала платникам користуватись зручним мобільним застосунком «Моя податкова» від ДПС.