Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Працівники Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області в рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної кампанії щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30.06.2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» проводять консультації та зустрічі з платниками податків щодо новацій в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

В.о. начальника Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Олександр Омельченко провів чергову зустріч з фізичними особами – підприємцями щодо переваг застосування ПРРО.

Керівник наголосив про безоплатне програмне забезпечення ДПС, яке можна безкоштовно скачати на будь-який гаджет з сервера ДПС, що не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити програмне забезпечення можливо на офіційному вебпорталі ДПС за адресою Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Крім того, платникам повідомили, що з 1 серпня 2023 року відновлюється вимога Закону № 265 щодо використання програмного РРО у період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, забороняється.