Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбулася чергова зустріч з платниками податків з питань застосування РРО/ПРРО, переваг подання звітності в електронному вигляді, можливості електронного сервісу « Електронний кабінет платника податку» та податкова амністія.

Насамперед, суб’єкти господарювання цікавились електронними сервісами ДПС України, в тому числі, як працює сервіс « Електронний кабінет платника податку», як отримати електронні ключі та порядок подачі звітності в електронному вигляді.

Також платників податків цікавили питання реєстрації програмного РРО, порядок його роботи.

Начальник ДПІ Лілія Джига довела присутнім перелік діючих електронних сервісів ДПС України, роз’яснила порядок та переваги використання Електронного кабінету платника. Наголосила, що переваги подання звітності в електронному вигляді очевидні – економія часу при складанні та поданні звітності.

Також платникам було доведено, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі, на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316604), що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет або засобами телекомунікацій.

Наприкінці зустрічі всі суб’єкти господарювання отримали відповіді на поставлені ними питання.