Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Нещодавно начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Джига провела чергову зустріч з ФОП – платниками єдиного податку щодо застосування РРО/ ПРРО з 01.01.2022 року, переваг подання звітності за допомогою електронних сервісів, проведення кампанії декларування доходів громадян та податкової амністії.

Очільником було наголошено, що з 1 січня 2022 року є обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки (незалежно від отриманого доходу за попередній рік). Відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій або ПРРО не мають застосовувати платники єдиного податку першої групи. У ході діалогу було розглянуто алгоритм застосування РРО/ ПРРО.

Також було наголошено платникам про переваги електронної звітності, роботи сервісу « Електронний кабінет», особливості деклараційної кампанії – 2022 та особливості кампанії добровільного одноразового декларування.
На завершення заходу було надано вичерпні відповіді на запитання та роздано друковану продукцію.