Нещодавно відбулась робоча зустріч начальника Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілії Джиги із заступником голови Макарівської ОТГ Богданом Живагою щодо запровадження з 01.01.2021 року електронного інформування територіальних громад через Електронний кабінет на отримання податкової інформації щодо стану розрахунків з бюджетом, у розрізі джерел доходів про суми нарахованих, сплачених податків та щодо добровільного декларування активів фізичних осіб.
Очільниця ДПІ наголосила, що користування територіальною громадою Електронним кабінетом щодо отримання податкової інформації про своїх платників прямо впливає на процеси наповнення місцевого бюджету.
Також Лілія Джига розповіла, що з 1 вересня 2021 року стартувала кампанія одноразового декларування, яка передбачена Законом України від 15 червня 2021 року № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
Наприкінці зустрічі присутні обговорили механізми співпраці та популяризації податкових новацій між податковою та представниками ОТГ.