Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що наразі триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у звітному 2023 році.

Нагадуємо граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація):

• фізичні особи – підприємці (крім ФОП спрощеної системи оподаткування), фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність та громадяни – Декларацію подають до 01 травня року, наступного за звітним – п.п. 49.18.4 п.49.18 ст. 49 ПКУ;
Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем – п.49.20 ст.49 ПКУ.
Якщо у платника відсутні підтверджуючі документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені відповідно до ст. 13 ПКУ, то згідно з п.п.170.11.2 п.170.11 ст.170 ПКУ, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним.

• фізичні особи – підприємці (крім ФОП спрощеної системи оподаткування), у разі припинення підприємницької діяльності – Декларацію подають протягом 20 календарних днів місяця наступного за календарним місяцем, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням – п. 49.21 ст. 49 ПКУ.
У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням, останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності – п. 49.21 ст. 49 ПКУ.

• резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – Декларацію подають не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду – п.179.3 ст. 179 ПКУ;

•фізичні особи, у яких є право на податкову знижку, – Декларацію подають по 31 грудня включно року, наступного за звітним, – п.п.166.1.2 п.166.1 ст. 166 ПКУ.