Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Раді вітати на Макарівщині Делл Лоя Хансена, американського мецената, який з самого початку повномасштабного вторгнення надає неоціненну підтримку та допомогу нашій громаді.

Під час зустрічі Вадим Токар, селищний голова обговорив з містером Хансеном хід реалізації поточних проектів та перспективи подальшої співпраці.

Пан Хансен підтвердив виділення коштів на розвиток нашої громади, що будуть спрямовані на реалізацію важливих проектів з відновлення та благоустрою.

☝️ Зазначу, що проекти, які реалізуються за допомогою пана Хансена, не обмежуються лише Чудо-містечком. Завдяки його підтримці понад 80 родин, які втратили свої домівки, отримали затишні модульні будиночки. Наразі триває відбудова 30 приватних будинків для 30 родин у селі Андріївка.

Нагадаємо, що Чудо-містечко, збудоване за кошти Делла Лоя Хансена, стало справжнім домом для понад 150 людей похилого віку зі сходу та півдня нашої країни, які змушені були покинути свої домівки у зоні бойових дій.

🏘 Вчора містер Хансен оголосив про початок будівництво другої черги Чудо-містечка, яке до Різдва подарує новий дім ще 200 літнім людям.

Також відбулося відкриття нового клубу у містечку, де мешканці зможуть збиратися, спілкуватися та брати участь у різноманітних заходах. Також для їхніх потреб на безоплатній основі будуть надаватися послуги стоматолога, перукаря, центру гарячого харчування та багато іншого. Окрім цього, у поселенні обладнано потужне укриття, яке у разі потреби зможе захистити людей від небезпеки.

Щиро дякуємо Деллу Лою Хансену за його незмінну підтримку та віру в нашу громаду. Його допомога є неоціненним внеском у відродження Макарівщини та дарує людям надію на краще майбутнє.