Цієї суботи, 18 вересня, у нашій громаді потрійне свято, адже День села святкуватимуть одразу Комарівка, Мар’янівка та Плахтянка!

Це буде неймовірне свято з купою смачненького на усі смаки, з цікавою шоу-програмою та веселими розвагами як для дітей, так і для дорослих.
Не проґав чудову можливість з користю провести вихідні та насолодитися незабутньою атмосферою. Беріть з собою гарний настрій та нумо святкувати разом!

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ СІЛ

КОМАРІВКА

Початок святкування 13:00
– футбольний матч Комарівка – Ніжиловичі
(стадіон Комарівського НВО)
– розважальна програма для дітей (батути, солодка вата, аніматори, розпис по тілу – боді – арт ) – площа біля БК
– урочиста частина (святковий концерт за участі колективу Комарівчанка, учнів Комарівської школи та аматорів сцени Макарівського БК) – приміщення БК
– Комарівське лісництво буде частувати ухою та кулішем присутніх та гостей. Розіграш святкової лотереї.

МАР’ЯНІВКА

Початок святкування 16:00
– розважальна програма для дітей
– виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва
– урочиста частина, вітання гостей, нагородження подяками та подарунками
– святковий концерт присвячений Дню села

ПЛАХТЯНКА

Початок святкування 13:00
– футбольний матч
– розважальна програма для дітей (батути, солодка вата, надувна гірка, аніматори) – площа біля БК
– урочиста частина та святковий концерт
– частування гостей та місцевих жителів домашнею кухнею

Наприкінці вечора в усіх селах
СВЯТКОВА ДИСКОТЕКА
Запрошуємо святкувати разом з нами!